„BC-CHEM” Sp. z.o.o. – polski producent klejów do papieru, folii, etykiet oraz drewna.
Produkujemy kleje dyspersyjne na zimno na  bazie PVAc, PVA, EVA i lateksu, o różnej lepkości, suchej masie, przeznaczonych do operacji ręcznych i maszynowych.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu klejów do kaszerowania, produkcji worków i toreb papierowych, plastra miodu oraz do składarek automatycznych.

Aktualności

BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018

20 września 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż siedziba naszej firmy w Łące została wyróżniona NAGRODĄ PIERWSZEGO STOPNIA oraz TYTUŁEM BUDOWY ROKU PODKARPACIA 2018 w kategorii OBIEKTY PRZEMYSŁOWE. 20 września 2019r w Rzeszowie odbyła się Gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Budowa Roku Podkarpacia 2018” organizowana przez Radę PDK OIIB. Celem konkursu jest prezentacja osiągnięć inwestycyjnych jednostek inwestorskich, […]

Czytaj całość

MAGAZYN BRANŻOWY „OPAKOWANIE”

30 września 2019

W numerze 9/2019 magazynu branżowego „Opakowanie”, na stronie 69 ukazał się kolejny materiał dotyczący firmy BC-CHEM. W artykule pod tytułem „Kleje dyspersyjne na VEA i typu PSA” przedstawiono nasze nowości produktowe.

Czytaj całość

FUNDACJA FIRMY RODZINNE

26 lipca 2019

Od czerwca 2019 roku BC-CHEM  Sp. z o.o. dołączyła do grupy podmiotów posługujących się znakiem graficznym „drzewka”, które oznacza przynależność do grona firm rodzinnych w Polsce.Znak może być używany przez firmę rodzinną, która spełnia poniższe warunki:– świadczy usługi lub sprzedaje produkty wysokiej jakości,– znajduje się w dobrej kondycji finansowej,– dba o swój zespół,– planuje swoją […]

Czytaj całość
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami naszej firmy.