„BC-CHEM” Sp. z.o.o. – polski producent klejów do papieru, folii, etykiet oraz drewna.
Produkujemy kleje dyspersyjne na zimno na  bazie PVAc, PVA, EVA i lateksu, o różnej lepkości, suchej masie, przeznaczonych do operacji ręcznych i maszynowych.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu klejów do kaszerowania, produkcji worków i toreb papierowych, plastra miodu oraz do składarek automatycznych.

BUDOWA ROKU PODKARPACIA 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż siedziba naszej firmy w Łące została wyróżniona NAGRODĄ PIERWSZEGO STOPNIA oraz TYTUŁEM BUDOWY ROKU PODKARPACIA 2018 w kategorii OBIEKTY PRZEMYSŁOWE.

20 września 2019r w Rzeszowie odbyła się Gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Budowa Roku Podkarpacia 2018” organizowana przez Radę PDK OIIB.

Celem konkursu jest prezentacja osiągnięć inwestycyjnych jednostek inwestorskich, projektowych i wykonawczych działających na Podkarpaciu. Obiekty uczestniczące w tej edycji konkursu zostały oddane do użytku w 2018 roku. Prezentowany poziom rozwiązań projektowych i wysoka jakość robót budowlano-instalacyjnych oraz wysoki standard wyposażenia technicznego świadczą o stałym wzroście poziomu budownictwa na Podkarpaciu.