„BC-CHEM” Sp. z.o.o. – polski producent klejów do papieru, folii, etykiet oraz drewna.
Produkujemy kleje dyspersyjne na zimno na  bazie PVAc, PVA, EVA i lateksu, o różnej lepkości, suchej masie, przeznaczonych do operacji ręcznych i maszynowych.
Specjalizujemy się w wytwarzaniu klejów do kaszerowania, produkcji worków i toreb papierowych, plastra miodu oraz do składarek automatycznych.

O firmie

O firmie

Firma “BC-CHEM” Sp. z o.o. powstała w 2003 roku jako rodzinna spółka i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją klejów dyspersyjnych.

Celem firmy jest produkowanie wysokiej jakości klejów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

MISJA FIRMY „BC-CHEM” Sp. z.o.o.

Wspieramy kompleksowo Naszych Klientów, pomagamy im w osiąganiu ich celów, służymy pomocą w doborze i dopasowaniu produktów. Jednocześnie dzięki ciężkiej pracy i analizie bieżących trendów ciągle się rozwijamy.

WIZJA FIRMY „BC-CHEM” Sp. z o.o.

Być najlepszą firmą w branży produkcji klejów dyspersyjnych.
Podstawy realizacji wizji:

  • Motywacja do bycia najlepszym.
  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Kompleksowa obsługa Klienta.
  • Dbałość o środowisko naturalne.
  • Docenianie pracownika jako najważniejszego dobra firmy.
  • Wspieranie lokalnej społeczności.

Od czerwca 2019 roku BC-CHEM Sp. z o.o. dołączyła do grupy podmiotów posługujących się znakiem graficznym „drzewka”, które oznacza przynależność do grona firm rodzinnych w Polsce.
Znak może być używany przez firmę rodzinną, która spełnia poniższe warunki:

  • świadczy usługi lub sprzedaje produkty wysokiej jakości,
  • znajduje się w dobrej kondycji finansowej,
  • dba o swój zespół,
  • planuje swoją przyszłość na pokolenia.

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i własnemu laboratorium, służy pomocą w doborze i dopasowaniu produktu do indywidualnych wymagań Klienta. Jesteśmy w stanie dostosować każdy rodzaj kleju do konkretnych wymagań odbiorcy, dotyczących specjalnych wymogów gęstości lub czasu otwartego klejenia, wynikających z różnorodności stosowanych technik i metod klejenia oraz stosowanych urządzeń.

Współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców z wielu krajów na świecie, dostarczamy naszym Klientom produkty wysokiej jakości.

W swojej ofercie posiadamy kleje do papieru, tektury, folii, etykiet oraz drewna i innych materiałów chłonnych. Produkowane przez nas kleje na bazie dyspersji PVAc, PVA, EVA i dyspersji lateksowej są klejami na zimno. Nadają się do klejenia różnego rodzaju materiałów, zarówno w pracach ręcznych, jak i maszynowych.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu klejów do kaszerowania, sklejania opakowań, do produkcji worków i toreb papierowych oraz plastra miodu. Produkujemy kleje o różnej lepkości, suchej masie i pH, przeznaczone do operacji ręcznych jak i maszynowych na różne typy maszyn i systemy aplikacji.

W sierpniu 2018 roku firma przeniosła swoją działalność do nowo wybudowanego zakładu w miejscowości Łąka.
Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn, możemy jednocześnie produkować kilka rodzajów zamówionych klejów. Instalacje są systematycznie rozbudowywane i modernizowane, aby spełniać coraz większe wymagania Klientów.

Firma posiada również własną flotę, 6 specjalistycznych samochodów z kontrolowaną temperaturą przestrzeni ładunkowej do transportu klejów. Pozawala to na szybką dostawę produktów do Klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebny klej w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Sprawia to, iż jesteśmy mobilnym i elastycznym dostawcą, którego celem jest zapewnienie kontrahentom jak najlepszej obsługi w zakresie dostaw klejów.

Mamy nadzieję, że w oferowanej przez nas gamie produktów znajdziecie Państwo odpowiedni dla siebie klej, co pozwoli na rozpoczęcie owocnej dla obu stron współpracy.

Dlaczego warto nas wybrać